آنالیزبها و پیشنهاد قیمت

آنالیزبها و پیشنهاد قیمت

نحو ارائه تجزیه بها همراه با پیشنهاد قیمت برای پیمانکاران

آنالیز بها و پیشنهاد قیمت ، که توسط  پیمانکاران برای شرکت در مناقصات وارائه  پیشنهاد قیمت ارائه میشود. میبایست براساس مندرجات بخشنامه نحوه ارائه تجزیه بها همراه با پیشنهاد قیمت برای پیمانکاران باشد. یکی از موارد اشاره شده در این بخشنامه محاسبه بهای واحد ردیفها بر اساس مقدار و قیمت عوامل و اجزای تشکیل دهنده آنها (جدول شماره 5 – تجزیه بهای اقلام کار) می باشد . این بخش که به اصطلاح آنالیز قیمت نامیده میشود. یکی از مهمترین بخشهای مربوط به بخشنامه جهت شرکت در مناقصات می باشد.

آنالیزبها و پیشنهاد قیمت

برای داشتن دقت عمل بالا و سرعت بخشیدن درامر آنالیز بها و پیشنهاد قیمت استفاده از نرم افزار ها کمک شایانی خواهد کرد. یکی از نرم افزارهایی که به این منظور طراحی شده است برنامه آنالیز و برآورد قیمت دانا است، این برنامه برای اولین بار در سال 1387 عرضه شده و همواره تا کنون در حال ارتقا و بروز رسانی بوده است.

از سال 1392 که هر ساله فهرست بهای جدید اعلام شده است نرم افزار آنالیز بها و پیشنهاد قیمت  با فهارس مختلف بروز رسانی شده وارتقا یافته است و در حال حاضر پس از چهار بار ویرایش طی 10 سال اخیر آخرین نسخه برنامه  در ورژن 4.0.1 برای فهرست بهای 97 و به بعد بر اساس آخرین آنالیز نظام فنی و اجرایی کشور تنظیم شده است.

در ادامه به معرفی و قابلتهای هر یک از نسخه های نرم افزارآنالیز بها و پیشنهاد قیمت  پرداخته ایم شما توسط این برنامه می توانید به راحتی برای شرکت در مناقصات آنالیز قیمت تهیه کرده و ارائه دهید.برچسپ ها :

4 نظر

 • mmalak118

  آقای شیخا نرم افزار آنالیز قیمت بر مبنای فهرست بهای 98 بروز رسانی ندارید؟

  • امید شیخا

   با سلام
   آنالیز و برآورد قیمت برمبنای فهرست بهای ۹۸ بروز شده و از طریق فروشگاه ارائه شده است

 • اکرم

  باسلام
  فیلم آموزشی آنالیز و برآورد قیمت برمبنای فهرست بهای ۹۸ رو دارین؟
  ممنون…

  • امید شیخا

   با سلام
   فعلا نداره ولی در تلاشیم که بزودی آماده کنیم

 • نوشتن نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.