صورت وضعیت

نرم افزار متره برآورد و صورت وضعیت نویسی

دفتر فنی پروژه های عمرانی با بیش از 15 سال سابقه فعالیت حرفه ای در مدیریت دفتر فنی پروژه های عمرانی اقدام به طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای گروه دانا در محیط اکسل نموده است.

صورت وضعیت

نرم افزار صورت وضعیت پیمانکاران

تمامی مراحل و مکانیزم صورت وضعیت نویسی بصورت کاملا تخصصی و با رعایت کلیه موارد مورد نیاز برای تهیه یک صورت وضعیت کامل و بی نقص مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته و سپس پیاده سازی شده است پس با خیال راحت می توانید این محصول را استفاده کنید.

هر آنچه که برای تهیه یک صورت وضعیت کامل و جامع لازم است اعم از ریزمتره ، خلاصه متره ، برگه مالی ، خلاصه مالی و خلاصه مبالغ دفترچه های فهرست بها و انجام کلیه محاسبات و تهیه گزارشات مربوط حمل مصالح را با چند کلیک برای شما گزارش گیر کرده و آماده چاپ می کند.

نرم افزار تنظیم صورت وضعیت و برآورد اولیه  دانا یک نرم افزار جامع ، بی نقص و کامل برای تهیه صورت وضعیت پیمانکاران و همچنین تنظیم برآورد اولیه پیمان می باشد که با قابلیتهای ویژه و منحصر به فردی که دارد موجب تمایز این محصول شده است.

از طریق این نرم افزار براحتی می توانید صورت وضعیت های خود با دقت و سرعت عمل بالا تهیه کنید.

فیلم آموزش  نرم افزار صورت وضعیت وبرآورد دانا (کاملترین نرم افزار صورت وضعیت تحت اکسل) کلیه مرحل را در طی 12 دقیقه به شما آموزش خواهد داد.

جزئیات بیشتر برنامه و دیدن فیلم آموزشی


برچسپ ها :

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.